Dopravníky

PÁSOVÉ

DOPRAVNÍKY

ŠNEKOVÉ

DOPRAVNÍKY

ČLÁNKOVÉ

A ŠUPINOVÉ

DOPRAVNÍKY

ELEVÁTORY,

VERTIKÁLNÍ

DOPRAVNÍKY

REDLEROVÉ

DOPRAVNÍKY

ZAŘÍZENÍ PRO

PNEUDOPRAVU

NÁHRADNÍ DÍLY

PRO DOPRAVNÍKY

 

Pásové dopravníky

Dodávky pásových dopravníků provádíme s gurtami fy DUNLOP, MATADOR, SAVA. Provedení pásových dopravníků – ploché, korýtkové, šíře 500-1250 mm, L=5 až 100 metrů.

Pohonné jednotky řady PS Přerov, nebo zahraniční (SEW Eurodrive, NORD,Lenze, Motorgear,....). Možnost pogumování bubnů i válečků, hlídání pohybu gurty, zabezpečovací příslušenství.

Pasove dopravniky.jpg

Šnekové dopravníky v U-korytech

Šnekové dopravníky jsou provedeny s U-korytem nebo s hranatým korytem, typizované průměry šneků v řadě 200, 250, 320, 400, 500, 630 mm.

Na přání zákazníka lze šnekové dopravníky vyrobit s libovolným průměrem a stoupáním šnekovnic až do průměru 1200 mm, maximální délka cca 28 metrů, větší délky se závěsnými ložisky. Možnost progresivního stoupání šnekovnic, možnost návarů na funkční plochy šnekovnic, možnost více vstupů a výstupů, provedení dopravníků – konstrukční ocel/nerez.

Pohonné jednotky pro šnekové dopravníky řady PS Přerov, nebo zahraniční (SEW Eurodrive, NORD,...)

Snekovy dopravnik v U koryte.jpg
 

Šnekové dopravníky v trubce

Šnekové dopravníky - provedení v trubce. Typizované průměry šneků v řadě 120 - 630 mm.

Na přání vyrobíme šnekové dopravníky s libovolným průměrem a stoupáním šnekovnic. Maximální délka cca 8 metrů, větší délky se závěsnými ložisky, možnost více vstupů a výstupů, možnost návarů na funkční plochy šnekovnic.

Pohonné jednotky řady PS Přerov, nebo zahraniční (SEW Eurodrive, NORD, ...).

Snekovy dopravnik v U koryte.jpg
 

Článkové a šupinové dopravníky

Doprava vytěženého materiálu do drticích a mlecích zařízení, možnost výroby typizovaných i netypizovaných článků.  Výroba opěrných kladek a vedení z otěruvzdorných materiálů, těžké provedení pro extrémní zatížení, vypancéřování násypek ocelí typu Hardox, Brinar, XAR,…

Vyložení násypek pryží, UHMW-plasty.

Pasove dopravniky.jpg

Elevátory a vertikální dopravníky

Gurtové (řetězové) provedení elevátorů pro sypké hmoty, nosné gurty DUNLOP, MATADOR, SAVA.

Úprava korečků pro různé typy gurty, šíře gurty B = 400 - 1250 mm, max. výška elevátoru

H = cca 30 metrů. Korečky upraveny pro snadné vyprazdňování.

Pohonné jednotky řady PS Přerov, nebo zahraniční (SEW Eurodrive, NORD, Lenze...) opravy , revize a výroba ND – bubny, korečky.

Elevatory a vertikalni dopravniky.jpg
 

Redlerové dopravníky

Pro dopravu uhlí, dřevěných štěpků, dopravní prvky redleru řešeny jako odlitky nebo svařence. Koryto redleru z oceli + vyložení otěruvzdornými materiály, max. délka L= cca 25 metrů, možnosti prostorového řešení dopravníku, těžké a velmi těžké provedení.

Pohonné jednotky řady PS Přerov, nebo zahraniční (SEW Eurodrive, NORD,Lenze, ...), kompaktní řešení s frekvenčními měničem.

Redlerove dopravniky.jpg
 

Zařízení pro pneudopravu

Výroba provzdušňovacích krabic pro čeření materiálů v zásobnících, standardní šíře žlabů 200, 250, 320 mm, délky 600 až 4000 mm.

Výroba vzduchových rozvodů, čeření materiálu pomocí samostatných ventilátorových stanic. Výroba dopravních pneužlabů pro transport sypkých materiálu, sklon cca 6 stupňů, dopravní výkony až Qm=300 tun/hod - cement, standardní šíře 250,320, 400,500 mm, dopravní délky 5 až 100 m.

Možnost využití tuzemských i zahraničních průlinčitých materiálů, možnost dodávky rozdělovacích klapek fy IBAU.

Zarizeni pro pneudopravu_mala.jpg
 

Náhradní díly pro dopravníky

Výroba napínacích, hnacích a převáděcích bubnů, využití pro pasové dopravníky a elevátory , max. průměr cca 1200 mm, max. délka cca 3000 mm.

Možnost pogumování bubnu, možnost tvarového opracování (drážka pro lano, tvarové prvky, ...), možnost dynamického vyvážení bubnu.

Specialni ND pro cihelny_mala.jpg